Style Switcher

Predefined Colors

Hakkımızda

 

MİSYONUMUZ

  Şirketimiz ana faaliyet alanı içerisinde bulunan elektrik, su ve doğalgaz abone hizmet işleri konusunda gelecekte olabilecek değişimleri görerek hizmet sunduğu Kurum ve Kuruluşların hak ettiği, ülkemize yakışır nitelikli, çağdaş ve teknolojik hizmeti üretmeyi ve sunmayı hedeflemiştir. Yasa, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kaliteli, güvenilir ve düşük maliyetli hizmetler sunmayı hedefleyen şirketimiz, kalite yönetimi ve iş güvenliği çalışmalarını kuruluşundan itibaren değerli iş ortakları ile birlikte bugüne kadar titizlikle yürütmüştür. Daima yüksek kalitede ve beklentilerin üzerinde hizmet sunmak çalışma prensibimiz ile sektörde lider olarak kalma hedefimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Sektörü iyi tanıyan, her gün edindiği tecrübeyi iyi değerlendiren, gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde verilen hizmetlere en uygun ve en kaliteli uygulamaları sunmayı hedefleyen, teknolojiyi iyi kullanan, işbirlikçi yenilikçi , güvenilir, verimli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir şirket olmak vizyonumuzdur.

YILES Enerji 2013 yılında Elazığ’da limited şirket olarak kurulmuştur. 2020 yılından itibaren de İstanbul da faaliyetine devam etmektedir.Yıles Enerji Elektrik Limited Şirketi Türkiye’nin birçok Bölge ve Şehirlerinde: Elektrik Dağıtım Şirketleri ve bağlı ortaklıklarında, Belediyeler ve Doğalgaz Dağıtım Şirketlerinde; çözüm ortağı olarak Endeks Okuma, Kesme Açma, Arıza Bakım-Onarım, Sayaç sökme-takma, Sayaç Mühürleme ,Veri Toplama Ve İşleme, Hizmet İşlerinde Personel Çalıştırma işlerini başarıyı; kalite ve çalışana saygı getirir hizmet anlayışı çerçevesinde başarıyla tamamlamıştır.